top 1 top 2

Sportproducties is een sportmarketing- & managementbureau. Wij verzorgen het management van verschillende topsporters. Tevens zijn wij gespecialiseerd in sportmarketing concepten en verzorgen wij de organisatie van sportevenementen, professionele clinics en incentives. Ook voor het boeken van sportgerelateerde personen kunt u bij ons terecht. Onze werkwijze is open, betrokken en resultaatgericht. Wij wachten op uw uitdaging en samen wordt het onze uitdaging. Neem nu contact met ons op!


tekst_top

Fietsclinic


Sport Wielrennen
Boekingsformulier Klik hier voor het boekingsformulier
Mogelijkheden


Marc Lotz
Hennie Kuiper
Henk Lubberding

Info


Fietsclinic met Marc Lotz
In het prachtige Limburg op grote delen van het schitterende parcours van de Amstel Gold race, bieden wij u deze clinic aan samen met Marc Lotz. Een compleet arrangement dat we op maat kunnen aanbieden. In overleg met Marc Lotz kan er gekozen worden voor verschillende afstanden en niveaus. Zo is deze clinic geschikt voor iedere doelgroep. Ook kunnen groepen van verschillende niveaus tegelijk deelnemen. Met meerdere renners van topniveau zullen er groepen gevormd worden.

Het arrangement bestaat uit: Ontvangst bij de "Polfermolen" te Valkenburg met koffie/thee en een stukje vlaai Ontvangst door Marc Lotz Uitleg van de dag en bespreking van de route met de renners Mogelijkheid tot omkleden Start clinic (verschillende afstanden in overleg)

Einde clinic met terugkomst bij de "Polfermolen" te Valkenburg Fietshuur behoort tot de mogelijkheden Mogelijkheid tot diner en borrel als optie Bent u geïnteresseerd in deze fantastische fietsclinic, waarbij u instructies krijgt van de echte topper! Neemt u dan vrijblijvend contact met ons op.

Fietsclinics aan met Henk Lubberding
Een fietsclinic met Henk Lubberding fietsclinics, thuis of op locatie!  Deze leerzame dag is een mengelmoes van gezelligheid, aandacht voor de sporter en natuurlijk ook actie!  Gedurende deze clinics wordt o.a. aandacht besteed aan positie {houding}, techniek, training en voeding.  Op deze manier zorgt Henk ervoor dat de deelnemers de beheersing van deze sport naar een hoger plan kunnen tillen, waardoor zij met nog meer plezier hun hobby kunnen beoefenen.

Heeft u zelf een prachtige omgeving in gedachten dan kunt u in overleg met Henk een clinic boeken.  Om de besproken theorie in praktijk te brengen fietst u naar een van de mooiste gebieden van Nederland de "Veluwe"!! Onder persoonlijke begeleiding van Henk zijn de Zijpenberg, de Posbank en de Emmapyramide de "Dutchmountains" die beklommen worden!

Gezelligheid kent geen tijd want u wordt gedurende de dag verzorgd (broodmaaltijd en drank all-in) op de boerderij!!  Tevens bestaat de mogelijkheid een clinic van minimaal 3 uur te boeken op locatie! Voor de echte liefhebbers bieden wij voor groepen weekendarrangementen. Deze zijn er in verschillende prijsklasse , afgestemd op de maaltijden en verblijflocatie

Sportproducties informeert u graag over de mogelijkheden!

tekst_bottom



tekst_top




tekst_top