top 1 top 2

Sportproducties is een sportmarketing- & managementbureau. Wij verzorgen het management van een verschillende topsporters. Tevens zijn wij gespecialiseerd in sportmarketing concepten en verzorgen wij de organisatie van sportevenementen, professionele clinics en incentives. Ook voor het boeken van sportgerelateerde personen kunt u bij ons terecht. Onze werkwijze is open, betrokken en resultaatgericht. Wij wachten op uw uitdaging en samen wordt het onze uitdaging. Neem nu contact met ons op!


tekst_top

Raemon Sluiter


Sport Tennis
Boekingsformulier Klik hier voor het boekingsformulier
Prestaties


Top 50 wereldranglijst

Mogelijkheden


Lezingen/ Presentaties
Clinics

Info


Raemon Sluiter begon op zijn 7e met tennis, in eerste instantie als sparringpartner voor zijn oudere broer. Zijn eigen passie lag bij voetbal. Tot hij een keer een balletje ging slaan op de tennisclub en werd uitgenodigd voor districtstrainingen. Het ging snel met de carrière van Raemon, op zijn 17e werd hij fulltime professional. Zijn hoogste ranking behaalde hij in 2003 met een 46e plaats op de wereldranglijst.

Raemon won meerdere challenger toermooien en speelde diverse wedstrijden in het ATP circuit. Zijn mooiste overwinning behaalde hij in 2002, toen hij de toenmalige nummer één van de wereld Lleyton Hewitt, versloeg in straight sets. In 2008 speelde Raemon zijn laatste wedstrijd als prof in Rotterdam en momenteel richt hij zich op het geven van tennisclinics en presentaties. Na een korte periode waar Raemon niet meer tenniste heeft hij in 2009 zijn racket toch weer opgepakt en gaat hij nog één keer proberen de top 100 van het mondiale tennis te bereiken.

Sportproducties informeert u graag over de mogelijkheden met Raemon Sluiter

tekst_bottom



tekst_top



tekst_top